Blog Post

Ülke Raporları | Arakan

Ortadoğu’daki ve Pasifikte yaşanan gelişme- ler bizlere gösteriyor ki; İslam ülkeleri üzerine düşen sorumlulukları yerine getirebilecek ya güçte değil ya da bazıları da istekli değil. İslam ülkelerinin ABD, Rusya ve İsrail’den silah alma yarışında olduğu son zamanlarda sorulması gereken soru “neden ve kime karşı?”

AB/D veya Rusya bloğu, sadece kendi ülke menfaatleri için son yüz yılda ülkelere, toplumlara neler yaptı diye düşünüldüğünde, zihinlere mücadele gerekçeleri gelecektir. Milyonlarca insanın katledildiği, zengin kaynakların sömürüldüğü, toplumların çeşitli entrikalar ile birbirine düşürüldüğü, söz hakkı dahi tanınmayan milyarlarca insan, yüzlerce toplum, onlarca ülke görülecektir.

ABD’li devlet adamı ve sömürgeci zihniyetin baş aktörlerinden olan Henry Kissinger’ın son röportajında “ABD, Çin ve Rusya’yı kandırıyor ve elbette İsrail’in ana hedefi olan İran olacak. Çin’in askeri gücünü arttırmasına ve Rusya’nın sovyetleşmeden kurtulmalarına, yanlış beyhude hissetmelerine izin verdik, bu onların hepsi için daha hızlı bir ölüm oldu. Önümüzdeki savaş çok ağır olacak ki tek bir süper güç kazanıyor ve bu bizim milletimiz. Bu nedenle AB, neyin geleceğini bildikleri için tam bir süper devlet kurmak için harekete geçtiler ve hayatta kalabilmek için Avrupa’nın bütünleşik bir devlet olması gerekecektir. Onların aciliyeti, büyük gösterinin bize ait olduğunu tam olarak bildiklerini gösteriyor.”

Röportaja şöyle devam etmektedir: “Orduya, yedi Ortadoğu ülkesini kendi kaynakları için devralmamız gerektiğini ve neredeyse işlerini tamamladıklarını söyledik. Ordunun aşırı derecede emir aldıklarını söylemek zorundayım. Bu sadece bir adım, yani dengeyi gerçekten bozacak olan İran’dır.

Çin ve Rusya ne kadar süre ayakta durabilir ve Amerika’yla mücadele edebilir? Büyük Rus ayıları ve Çin orakçıları uykudan arınacak ve İsrail mümkün olduğu kadar çok Arap öldürmek için tüm gücüyle ve silahlarıyla savaşacak. Umarım eğer her şey yolunda giderse, Ortadoğu’nun yarısı İsrail olacaktır. Gençlerimiz son on yılda mücadele konsolu oyunları üzerinde iyi eğitim almıştı, Duty Modern Warfare 3 oyununun yeni Call’ı görmek ilginçti; bu Call of Duty Modern Warfare 3 oyunu, yakın gelecekte tahmin edici programlarıyla tam olarak ne geleceklerini yansıtmaktadır. ABD ve Batı’da genç nesil asker, top, yem olmak için programlanmış olmasından dolayı, onların emirlerine itaat edecek. Küllerden yeni bir toplum, Yeni Dünya Düzenini inşa edeceğiz; yalnızca bir süper güç kalacak ve o da kazanacak olan küresel hükümet olacaktır. Unutma, Amerika Birleşik Devletleri’nin en iyi silahları var, başka hiçbir ulusun sahip olmadığı şeyleri var, ve bu silahları doğru zaman dünyaya tanıtacağız.”

Henry Kissınger Siyonim’in hedef ve stratejilerini ifade ediyor.

Dünyadaki asıl mücadele; toplumların Siyonizm ile giriştikleri mücadeledir.  Adil Bir Düzen, Yeni Bir Dünya kurmak için daha samimi ve küresel sistemin çarklarını boşa çıkartacak adımlar atılmalıdır.

Arakan Raporu | 2017
Yazının tamamına ulaşmak için | Tıklayın

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir